top of page

CACIB Brno, 26.06.2021


Plán: 7:30 budíček - 8:15 odjezd s časovou rezervou do Brrna, abychom kvůli koloně nedorazili PO skončení posuzování (jako minule) - vystavit a dom.


Realita: 7:30 zamáčknutí budíku - 8:45 násilné probuzení šiperkami, chtělo se jim ven - 9:30 - odchod pro auto 9:50 odjez směr Brrrno. Mno. Na vstupní bráně jsme byli ve 12:00. V tu dobu začínalo dle časování posledních 6 psů různých plemen. Fronta aut u vstupu. Otvírají další pruh. Nemohu přejet, jsem prý téměř na řadě. Platím. Nemají drobné na zpět ... Konečně uvnitř. Vidím náš kruh a parkuji /zastavuji okamžitě. Šiperky v kruhu nejsou. Snad ok! Jo, ok!! Žlůťa kakčí, Geeno ochcává každé smetíčko.. Závěr: Žlutík sama ve třídě, poráží sama sebe a nakonec si odnáší mnoho písmenek: cac cacib cac-čmku bos. Potřebovala ty první tři :)


Potkáváme kamarádku Sašu. Geeno si zkouší kruh a stůl. Překvapil. Shodly jsme se na chybách a podebatovaly o pahýlku Jdu si to nechat zapsat - do haly. Jdu je vyfotit - v hale. Jdu na wc - v hale. Najednou v hale voda. Venku čína. Všichni mokří, i Saša. Jsem jak exot, neb jsem zcela suchá. Kontrola fotek, rychlé fb-chlubení a pomalu, v klidu domů. 14:30.

25 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

댓글


bottom of page