top of page

CACIB Nitra (SK), 5.+6.+7.+8.05.2022

Tohle byla jízda! Příjezd na ubytko v noci, v lijáku, nadstandardně vřelé přijetí, nadšení z černých čtyřnožců a ráno, po skvělé snídani 4 minuty autem - Agrokomplex Nitra. Slunce pálilo od rána, a tak jsem byla šťastná, že mohu vyzkoušet nový Clip-Clap stan. Celá banda si vedla náramně, vedro zvládali s přehledem a ty dvě vodní myši, Džinda se Žlutinou samozřejmě nezapomněli skočit do jezera...

Celkem se konaly čtyři výstavy a tituly si prostřídali všichni navzájem:

Bamm-Bamm Alpha Nero (NBT) aka Džinda, 18m (Beadale This Is My Time (NBT) & Aero Alpha Nero): 3x BOB, 1x BOS, 4x CACIB, otevřel si Slovenského a Mezinárodního šampiona.

Aero Alpha Nero aka Žlutinka, 3,5y (Revloch Ed Turner At Dencas & Leyu Sammy): 2x BOS, 2x CACIB, 2x res.CACIB (vyžraná kondice), začala sbíra na Slovenského šampiona

Leyu Sammy aka Mášenka, 6,5y (Ebonysands In The Black With Seasun & Sandevel's Badass Girl From Chicago): res.BIG FCI 1, 1x BOB, 1x BOS, 2x CACIB, 1x res.CACIB dokončila: Grand Champion Slovenska!


Naše poděkování patří všem rozhodčím, postupně Mica Mladenovic (RS), Zdena Jílková (CZ), Petr Řehánek (CZ) a Dalibor Antic (RS), v závěrečkách pak Máša učarovala panu Daniel Boros Djevi (RS).

Ano, v jednom se to nedalo. A tak jsem byla přešťastná, že ve stejném kruhu byly šeltičky a kolie s českým zastoupením. A tak "teta" Marcela byla tak moc hodná a ochotně pomohla s vystavením černoušků. Moc děkuji, bez ní by to neklaplo!

11 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page