top of page

Geeno - Bamm-Bamm Alpha Nero - hledá domov

Otec: Beadale This Is My Time, NBT (AUS)

Matka: Aero Alpha Nero, NHAT, CSAU (Revloch Ed Turner At Dencas x Leyu Sammy) 

Bamm-Bamm Alpha Nero, slyšící na jméno Geeno, je pejsek, který se narodil jako druhý v pořadí, s porodní váhou 173gr a s přirozeně krátkým ocáskem, označovaným jako NBT (má pohyblivý bobek). Měl oranžový obojek, proto se mu pracovně přezdívalo "Oranžíno", z toho později Geeno. Geeno vede ze 3/4 australskou krev a jeho původ vede liniově ke společnému předkovi z otcovy i matčiny strany, k Monterrez First In Line.
Geeno je geneticky zcela zdravý (PRCD/DM/vWD1-N/N), má DNA profil, ověření původu a podstoupil klinické vyšetření očí. Veškerá zdravotní dokumentace je samozřejmou součástí, jakož i samostatný doklad, že je nositelem genu pro krátkoocasost. 

Geeno je velmi perspektivní štěně silné kostry, s mimořádně pěkným úhlením a korektním postavením všech končetin, rovným, krátkým hřbetem a výrazným předhrudím; v pohybu s vydatným posunem a typickým krokem. Hlava dobrých proporcí se samčím výrazem, s výborně nasazeným uchem a typicky malým, tmavým okem. Skus nůžkový, aktuálně probíhá výměna mléčného chrupu, která je téměř hotova. I přes nízký věk, je již jasně patrný požadovaný límec srsti kolem krku. V 5,5 měsících váží 6,3kg, předpoklad v dospělosti je kolem 7kg. 

V povaze je Geeno nepatrně klidnější, i když všetečný, pozorný, zprvu opatrný vůči neznámým věcem, avšak velmi rychle adaptovatelný. Kontakt lidí, které nezná, nevyhledává. Zprvu je nesmělý, až introvertní, přesto dobře motivovatelný. Rád ale spolupracuje se "svým" člověkem a pokud se otrká, velmi mu důvěřuje, doma vyhledává jeho kontakt; je hravý, miluje pískací hračky. Rád pozoruje okolí, společnost cizích psů (zatím) nevyhledává. Lidi, které (po)zná, dává svou lásku a oddanost až urputně najevo. V tomto ohledu bude potřebovat opravdu velmi trpělivý a individuální přístup, který později násobně vrátí. Zvyklý v bytě, zvyklý jezdit v autě, zvládá chůzi na vodítku, na flexině, v ulicích i v parku. Vykazuje respekt před štěkajícími psy a velmi malými dětmi, proto preferujeme zájemce bez dětí.  Velmi dobrý hlídač. Již několik dní tu a tam zvedne nožku.

Geeno vyrůstá v bytě, se svou matkou a babičkou a starým psem Malinois. 

Geeno je plně očkovavý, očipovaný, FCI průkaz původu i smlouva samozřejmostí. Vyžadován trvalý kontakt s majiteli.  Vzhledem k jeho původu máme specifické požadavky na spolu/majitele a striktní podmínky (zdraví, případné využití v chovu), na kterých budeme smluvně trvat. Jeho cena plně odpovídá hodnotě rodokmenu, nadstandardním zdravotním vyšetřením se zárukou, dosavadní péči, a je pevná.
Myslíte si, že jste ti praví? Ozvěte se nám! ►►►

Více informací o vrhu.

bottom of page