top of page

CAC Jubilejní národní výstava - "Třicítka", Brno, 03.12.2022

Aktualizováno: 7. 5. 2023


Poslední velkou výstavní akcí roku 2022 byla Mimořádná Jubilejní Národní výstava, uspořádaná k třicetiletému výročí založení ČMKU - Třicítka. Zadával se na ní i mimořádný titul, Jubilejní národní vítěz 2022, a posuzovali výlučně naši čeští rozhodčí - na šiperky byl delegován pan rozhodčí Petr Řehánek.

Já jsem si tajně moc přála získat ten jubilejní titul.. Přihlásila jsem proto všechny z našeho týmu. Žlutina si ale vymyslela hárání, takže nakonec zůstala doma a jela jen Mášinda, která se předvedla v otevřené třídě (rozhodila jsem je, aby si neclonily se Žlutinou) a Džínek.

Vysněný titul JNV se podařilo urvat Džindovi, ale k velkému a milému překvapení, to nebylo všechno, protože později se mu ještě podařilo dosáhnout I na BOB!! Neskrývala jsem svou radost... Za to fakt moc díky! Parádní zážitek a čestné místo na poličce :D

Oba pak byli přihlášení ještě do soutěží párů, což má samozřejmě také svůj příběh!

Máša opět nezklamala:

V předkruhu - super. Krásně se ukazovala, byla pozorná, nevysírala, stála a vůbec se chovala vzorně. Džínek standardně, občas si sedl, ale pořád v kontaktu na mě. Mno. To vše, až do okamžiku, kdy jsem Mášeně nedala kousnout pamlsku, ale jen čmuchnout. A peklo začalo: Jo tak ty mi nechceš dát kousnout?! No dobrá, uvidíme, kdo koho bude více potřebovat... Nejprve se uraženě odvrátila. Pak se zkoušela dusit. Nezabralo. Tak zkoušela kašlat. Smůla, kámoško. Nejde mi chodit!! Ale jde, a už toho nech. Hmmm, dobrá - ztratím tedy ouška. V kruhu schválně zpomalovala, strkala do Džínka, který překvapivě valil krásně dopředu, a pak, když jsme se zastavili... tak přilepila ouška k hlavně. A nezájem. Trhni si. Mělas mi dát odměnu. Teď už ji zase nechci já. Přeci jen jí to asi bylo bylbý, tak cvilkama jedno ouško zvedla. Ale jen na chvilku, aby to nevypadalo, že vyměkla. Po short listingu už ale viděla, že jde do tuhého a zkoušela všechno možné - oddělila se od Džínka, narazila do něj, brzdila v zatáčce. I tak z toho všeho mám moc dobrý pocit (až na sebe, ale to je jiná kapitola). Mášo, ty jsi fakt speciální čúza!

A opět díky za dokumentaci párů: Hajek Photography4 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires


bottom of page